Wystawcy


Księgarnia Pod Zegarem

jagacon-007.jpg

Księgarnia z ponad 25 000 tytułów w ofercie, a czego nie ma, możemy sprowadzić. Zapraszamy !

Gryfik

04.jpg

Sklep z grami planszowymi, figurkowymi i karcianymi oraz akcesoriami.

Wargamer

j23.jpg

Specjalistyczny sklep zajmujący się promocją i sprzedażą gier planszowych, bitewnych, karcianych kolekcjonerskich oraz akcesoriów modelarskich.

Dawne Komputery i Gry

P1100017.JPG

Organizujemy na terenie całej Polski wystawy komputerów i konsol sprzed kilkunastu i kilkudziesięciu lat. Chcesz na swojej imprezie strefę z takimi maszynami? Wysłać odwiedzających w sentymentalną podróż? Chętnie się w to zaangażujemy! Mamy wieloletnie doświadczenie, wiemy przy jakim sprzęcie i przy jakich grach najlepiej bawią się goście.

La Manga

Stoisko La-Manga posiada w sprzedaży: pluszaki alpaki, maski na twarz, opaski z kwiatów na głowę, opaski Naruto, bransoletki dla facetów i dziewczyn, chockery, portfele, przypinki i inne drobne gadżety. Posiadamy też kocie uszka, kocie łapki, lisie kitki. Mamy przepiękne super jakości poduszki i halfdakimakury, puchate, milutkie...utulą skołatane i rozpalone przez emocje i natłok wrażeń głowy. Istnieje możliwość zamówienia towaru na facebooku z odbiorem na Konwencie. https://www.facebook.com/La-manga-514380161979520/ Zapraszamy do polubienia nas na fecebooku, a wszystkich do fajnej zabawy.

Other Side

Zdjęcie użytkownika Other Side.

W swojej ofercie mamy rzeczy związane z Japońską popkulturą w tym: Kubeczki z nadrukiem w rozmiarach jakich nie posiada żaden inny wystawca - 550ml oraz w bardziej standardowych 330 i 450. Poduszki w różnych rozmiarach od małych 30 cm jaśków do długich na półtora metra mangowych dakimakur. Podkładki pod myszki i do karcianek w rozmiarach od standardowych 19x25 cm do gamingowych mat 40x60 cm Gadżety związane z K-popem - obecnie najpopularniejszym na konwentach gatunkiem muzycznym w ilości i z wiedzą jakiej nie posiada żadne inne stoisko! A także figurki, uszka, łapki, maski, nauszniki, plakaty, pocztówki, przypinki w różnych rozmiarach. Zegarki i biżuterię z gier, filmów i seriali oraz wiele innych!

Raven Store

Agencja Reklamowa oferująca wykonanie własnej grafiki na kubkach koszulkach puzzlach które wykonujemy na miejscu.

Ninariel_art

19667683_441215072931661_8989956191671637231_o.jpg

Ilustracje o tematyce fantasy oraz manga i anime. Do tego naklejki i figurki z papieru.

Sens of Poland

Jedyne takie, autorskie regioszulki oraz pocztówki z serii Polskie Krzyżówki. Zarówno koszulki, jak i pocztówki nawiązują do regionu świętokrzyskiego. Wzory koszulek to między innymi Świętokrzyska Czarownica, Piździ jak w Kieleckiem i Chłop jak Dąb Bartek. Na pocztówkach znajdują się krzyżówki z hasłami typowymi dla Polski i regionu oraz wyjaśnienia haseł (jak w klasycznej, rozwiązanej krzyżówce). Dodatkowo w asortymencie posiadam książki "Podróżownik. Świętokrzyskie". Produkty można zobaczyć na stronie internetowej www.senseofpoland.pl oraz na stronie Sense of Poland na Facebooku

Crimson Lily 

Wyjątkowe gorsety szyte z pasją i poszanowaniem prawdziwej tradycji gorseciarstwa. Oprócz możliwości przymiarki i zakupu gotowych gorsetów, będzie możliwość konsultacji gorsetowych i zamówienia na konkretny wymiar i okazję :)