Elektroniczna Rozrywka


Na tegorocznym Jagaconie nie może zabraknąć strefy z elektroniczną rozrywką która  będzie naprawdę ciekawa i mamy nadzieję, że każdy z was znajdzie coś dla siebie. Wymienić tu możemy bardzo dużą strefę retro, na której znajdziecie cały przekrój starych konsol, komputerów, automatów arcade a także świetnych nieśmiertelnych tytułów. Komputery spięte w będą w sieć lan na których będzie można się zmierzyć w takie klasyki jak Quake, Starcraft czy Heroes fo Might and Magic III.

Znajdzie się również strefa z nowszymi tytułami (więcej info wkrótce) no i oczywiście gry Osu, której uczestnikom poprzednich edycji nie trzeba przedstawiać. Przewidujemy także strefy tematyczne z uniwersum Star Wars czy Alien.

P1100021.JPG

Turnieje

Podczas trwania konwentu w naszej strefie odbędą się następujące turnieje :

Piątek

20:00 Heroes of Might and Magic

Nieśmiertelne Heroes 3 przez wielu uważany za króla gier. Uwielbiany przez miliony graczy na całym świecie pomimo 18 lat na karku wciąż dostarcza mnóstwo emocji. Szybkie mapy 1v1 w turniejach a także czas free to play. Eksploruj plądruj i podbijaj, władca  jest tylko jeden!

22:00 Donkey Konga

Obudź w sobie pierwotne instynkty wybijając rytmy na bongosach - rękami, głową i czym jeszcze chcesz.

Sobota

13:00 Osu!

Przygotuj się, to już następny raz gdy turniej osu! wkracza na teren JagaConu, palce rozgrzane?

15:00 Quake II

Gra legenda, od niej się wszystko się zaczęło. Prekursor, ojciec chrzestny, wyrocznia multiplayerowych deatmatchy. Praojciec rywalizacji sieciowej. WSTRZĄS was porazi, najbardziej dynamiczna rozgrywka multi. Przyjdź zagraj, zmierz się z nami.

ps. csgo może ssać

17:00 Starcraft

Klasyczny RTS znany chyba wszystkim. 3 frakcje walczą o dominacje więc emocji nie zabraknie.

20:00 Tekken 3

Zapraszamy na pierwszy turniej o Króla Żelaznej Pięści w Tekken 3. Legendarna bijatyka, boks, kickboxing, capoeira, karate, taekwondo oraz inne znakomite sztuki walki to tutaj chleb powszedni. Jin Kazama, Forest Law, Hwoarang i inni czekają na ciebie.

PRZYJDŹ I ZMIERZ SIĘ Z NIMI

Niedziela

Mortal Kombat (PS 4)

Hektolitry krwi, kręgosłupy, trzewia, połamane kończyny to chleb powszedni w turnieju MORTAL KOMBAT.  Dr. House i Chirurdzy nawet nie pomogą i nawet nie myśl że dr. Burski z Leśnej Góry cię poskłada po porażce.

Wygrany jest tylko jeden. Porażka oznacza śmierć.